עלות חד פעמית עבור חומרי לימוד: 60 ש"ח
שימו לב החוג מתחיל ב 01/10/2026
עלות הפקות חד פעמי: 180 ש"ח
כיתות ג'-ד'-נוף ילדו
עלות חומרים חודשית 40 ש"ח